Завод обладнання “FEROX”

 

Завод обладнання “FEROX” – машинобудівне підприємство, яке в своїй діяльності успішно поєднує напрацьований досвід з динамічним розвитком і гнучкістю. Підприємство успішно працює з 1999 року (ТзОВ “ІНТЕРПЕТ”) і зараз є одним з небагатьох підприємств, що займаються виробництвом як серійного, так і несерійного обладнання в охопленому переліку галузей: транспортній, переробній, м’ясопереробній, енергетичній і віднедавна військовій.

Власне конструкторсько-технологічне бюро забезпечує завод унікальними розробками і систематичними удосконаленнями виробленого обладнання. Завдяки цьому під потреби замовника можуть бути розроблені або змінені існуючі позиції обладнання.
Новим вектором розвитку підприємства є вихід на ринок Європейського Союзу, адже наша якість може конкурувати з європейською!
Тісний зв’язок навчального закладу з підприємством забезпечує учням місця для проходження виробничої практики та навчання, учні по професії “Електрогазозварник ” проходять навчання на новітньому високо технологічному обладнанні .