NG Metal Ukraine

підприємство з більш ніж 100-річною історією

Підприємство було засноване в 2004 році як український підрозділ данської компанії N. Graversens metalvarefabrik A/S, яка працює в галузі металообробки з 1955 року.ens metalvarefabrik A/S, яка працює в галузі металообробки з 1955 року.

Датська компанія NG Metal була заснована ще в 1904 році. У 1955 році компанія була придбана Niels Graversen. Сьогодні компанія є одним з провідних виробників металопродукції та субпідрядників. NG Metal володіє заводами в Данії та Україні, і є сучасною та всеохоплюючою виробничою компанією, що спеціалізується на  обробці металевих виробів в металообробній промисловості.


Підприємство NG Metal Ukraine виготовляємо серійні замовлення будь-якої складності задля забезпечення потреб клієнтів у різних галузях промисловості. Багаторічний успішний досвід роботи, професіоналізм  колективу та дотримання міжнародних стандартів якості є запорукою якісного виконання замовлень різної складності.

Використання сучасного обладнання та новітніх розробок дозволяє виконувати замовлення якісно та уникати деформації деталей. Ми постійно інвестуємо в оновлення устаткування згідно з останніми технологічними досягненнями, які дозволяють встановлювати точні та гнучкі налаштування для виробництва найбільш нестандартних деталей. Наш виробничий цикл підприємства дозволяє після необхідної конструкторської підготовки виготовляти одиничні, середні та великі партії виробів без значної втрати часу на переналаштування обладнання.

Для нас відповідальність та професіоналізм не просто слова, а філософія компанії, яку розділяють та дотримуються всі працівники.

Побудова ефективної комунікації між всіма учасниками дозволяє швидше виконувати замовлення, забезпечувати чіткий зв’язок між виконавцями на різних ділянках виробництва та етапах виконання замовлення та втілити ідеї та задуми клієнтів у готові вироби.

Наші співробітники та учні училища проходять стажування та навчанням закордоном, зокрема в компанії Valk Welding DK,  тривалістю місяць.