Зустрічі раціоналізаторів та винахідників з обдарованою учнівською молоддю закладів профосвіти.

Зустрічі раціоналізаторів та винахідників з обдарованою учнівською молоддю закладів профосвіти.

Вже близько 15 років Львівський державний Будинок техніки проводить з учнями ЗПТО освітню діяльність в сфері винахідництва та раціоналізації. Мета проведення цих заходів – розвиток творчості, яка є важливим засобом формування особистості учня та відповідних моральних якостей, основ наукового світогляду, творчого підходу, глибоких і міцних професійних та загальних знань.

Перша в новому навчальному році зустріч із винахідниками та раціоналізаторами відбулася у Львівському вищому професійному політехнічному училищі. Цей захід зібрав велику кількість учнів, які цікавляться різноманітними новинками в галузі кулінарії.

У вступному слові заступник директора з НМР Будинку техніки Богдан Бойко наголосив на важливості залучення молоді до творчості, оскільки вона сприяє всебічному розвитку особистості учнів. Кандидат педагогічних наук Лідія Сліпчишин розповіла про актуальність професії кухаря як в світовому масштабі, так і в межах Львова. Аспірант Львівського навчально-наукового центру професійної освіти Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова Марина Мелько зупинилася на найбільш креативних закладах харчування Львова. Цікаві й маловідомі широкому загалу факти про кулінарію навів завідувач методичним відділом Будинку техніки Володимир Войтюк. Підсумувала зустріч методист ЛДБТ Вікторія Калина, яка побажала учням успіхів в подальшій професійній діяльності.

Захід викликав величезне зацікавлення в молоді, оскільки після кожної доповіді слухачі ставили запитання, які сприяли обміну досвідом між винахідниками та підростаючим поколінням.

Львівський державний Будинок техніки висловлює щиру подяку адміністрації Львівського вищого професійного політехнічного училища за якісні умови для проведення зустрічі.

https://www.facebook.com/lvppu.org.ua/

http://www.osvitportal.lviv.ua/novyny?id=120030_zustrichi_racionalizatoriv_ta_vynahidnykiv_z_obdarovanoyu_uchnivskoyu_moloddyu_zakladiv_profosvity