З НОВИМ 2018 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!!!

Дорогі колеги, учні, батьки!

Сердечно вітаю Вас з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Новорічні свята – це час радісних і дивовижних змін, коли прийнято підбивати підсумки, оцінювати здійснені справи, намічати плани на майбутнє.

Рік, який відходить в історію, був бурхливим і багатим на події. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2017-й рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей та відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

2018 рік має стати періодом, розвитку, продовження досягнутого і підкорення нових вершин. Маю упевненість, що ця мета буде досягнута.

Шановні викладачі!

Зичу  Вам міцного здоров’я, творчої наснаги, ентузіазму та віри в досягнення бажаного! Нехай ваші зусилля увінчаються тільки успіхом і принесуть найкращі результати для вас і для всієї нашої держави!

Дорогі учні!

Нехай доля усміхається вам в усіх ваших починаннях! Нехай ваші серця наповнюються чистими бажаннями, світлими роздумами, глибокими знаннями, а життя – тільки добрими справами!

Тож щиро бажаю Вам щастя, успіхів у здійсненні задумів та міцного здоров’я на довгі роки. Нехай ці веселі й прекрасні свята принесуть у Ваш дім радість, затишок та добробут, а наступаючий рік стане для нашої держави роком миру, спокою, злагоди, процвітання та впевненості у майбутньому.

Зичу Вам родинного щастя, достатку і благополуччя, затишку і тепла, здійснення надій та бажань!

Щасливого вам Нового року та веселих різдвяних свят!

З повагою директор ЛВППУ

Дмитришин Я.С