Соціальний проект «Моя парта».

Сучасний ринок праці, зміни які відбуваються в освітній та економічній сфері нашої країни, призводять до того, що щоразу важливішим стає питання підготовки старшокласників до усвідомленого вибору профілю навчання відповідно до їх нахилів і можливостей.
Враховуючи також те, що молодь є невід’ємною частиною суспільства, яка найбільш чутливо реагує на зміни, що в ньому відбуваються, ДП «Ен Джі Метал Україна» спільно з ДНЗ «Львівське вище професійне політехнічне училище» вирішили допомогти учням у виборі майбутньої професії, а щоб для дітей цей вибір був наглядний, було прийнято рішення продовжити проект ДП «Ен Джі Метал Україна» «Моя парта».
Завдяки цьому спільному проекту 12 червня Куликівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, а 25 червня Великодорошівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів отримали відремонтовані парти. Учні ДНЗ «ЛВППУ», що навчаються на професію електрогазозварника, самостійно зварили відламані деталі, потім їх пофарбували на підприємстві ДП «Ен Джі Метал Україна» та відвезли для шкіл. Результати настільки вражаючі, що відремонтовані парти не можливо відрізнити від нових.