Науково-виробниче підприємство “ІМВО”


 

Науково-виробниче підприємство “ІМВО” було засновано у 1993 році в якості сервісного металоцентру, розпочато співробітництво із виробниками прокату сталі.
2002-2003 роки – здійснюється інвестування у виробниче устаткування, формуються проектні та інженерно-технологічні підрозділи підприємства. Підприємство вступає в нову фазу розвитку перехід до проектної та виробничої діяльності. Розробляються і впроваджуються у виробництво основні елементи стелажних систем.
Науково-виробниче підприємство “ІМВО” є провідним українським постачальником рішень систем складування і виробником спеціальних сталевих конструкцій з досвідом роботи на даному ринку – більше 10 років. За цей час фахівцями підприємства розроблено та впроваджено більше 4000 рішень для складської логістики.

 

Нам довіряють провідні українські та іноземні підприємства. Серед клієнтів “ІМВО” компанії Київстар, Фоззі Груп, АТБ, Эльдорадо, БФ груп, УВК, AVON, Amway, Oriflame, компанія САВСЕРВІС, Миронівський хлібопродукт, ADIDAS, SAMSUNG, корпорація Артеріум, Фармак, БаДМ, Оболонь, DHL, АВК, IDS Group, Danone, Carlsberg Ukraine, ГК T.B.Fruit, BRW, Makita, Tarkett, ММК, Jabil, Карго Партс, Солді, Снєжка-Україна і багато інших.

Продукція НВП “ІМВО” експортується до Швеції, Німеччини, Голландії, Румунії, Угорщини, Чехії, Словаччини, Литви, Саудівської Аравії, Польщі, Франції, Бельгії, Ісландії, Росії, Грузії, Білорусі, Молдови та Казахстану.

Виробництво продукції здійснюється на двох заводах. Система управління якістю “ІМВО” сертифікована на відповідність вимогам ISO 9001:2009. Якість продукції підтверджується сертифікатами УкрСЕПРО.

Системний підхід, професійність і точність, досвід та іноваційність складають основу нашого ділового підходу. Ми пропонуємо клієнтам комплексне вирішення питань складування продукції від розробки проекту до реалізації та обслуговування. Коли це необхідно, розробляємо і впроваджуємо спеціальні рішення для складування та комісіонування.